Вітаємо
в Sushi Master —

міжнародній мережі ресторанів японської та паназійської кухонь.

Якщо вам захотілося замовити доставку або забрати їжу з собою, ви за адресою.

133ресторанів
39міст
$34 млнпродажу в 2021
1+ млнщасливих гостей
5+ млнскручених ролів

У зв'язку із збройною агресією Російської Федерації проти України кінцевим бенефіціарним власником міжнародної мережі Sushi Master Алексом Яновським, було прийнято рішення про відокремлення бізнесу в Російській Федерації шляхом відчуження об’єктів інтелектуальної власності особам, які виявили бажання супроводжувати ресторани швидкого харчування під брендом Sushi Master на території РФ. Ці особи не є пов’язаними ані з мережею, ані з Алексом Яновським особисто. Таким чином повідомляємо, що з початком військової агресії відбулося зменшення кількості закладів громадського харчування, які входять до міжнародної мережі Sushi Master, ресторани під брендом Sushi Master на території Російської Федерації мають інших власників та не входять в контур Холдингу, кінцевим бенефіціарним власником якого є Алекс Яновський. Алекс Яновський не отримує прибутків з території Російської Федерації і відповідно не сплачує жодних податків до бюджету країни-агресора. Натомість ми вирішили зосередитись на розвитку нашої мережі в України та інших країнах Європейського союзу та розширити географію наших задоволених клієнтів!

Смачно

Sushi Master кілька разів на місяць оновлює асортимент і поповнює його авторськими новинками , але залишається вірним традиційною рецептурою і технологій приготування. Від рису для суші до оригінальних рол сетів, салатів, солодощів і напоїв - все втілює в собі майстерність і ентузіазм наших команд.

Вигідно

Ми піклуємося про баланс ціни і якості. Тому постійно тішимо наших клієнтів новими подарунками, вводимо унікальні щомісячні та щотижневі акції, влаштовуємо конкурси і піклуємося про те, щоб у вас залишилися тільки приємні враження.

Швидко

Кожен співробітник команди Sushi Master знає, наскільки важливо скоротити очікування замовлення. Ми економимо ваш час на всіх етапах , від оформлення до доставки. А ще паралельно відкриваємо нові ресторани кожен тиждень, щоб улюблені суші були ще ближче.

А що далі?

Зручне замовлення

Оформити можна будь-яким способом : через додаток, на сайті, по телефону або у ресторані

Свіжі продукти

Ми готуємо тільки зі свіжих інгредієнтів, які закуповуємо у надійних постачальників

Чистота і якість

Всі наші співробітники суворо дотримуються санітарних норм на робочих місцях

Команда професіоналів

Для вас готують кваліфіковані майстри суші, закохані в свою справу